Odcinek 2

Sesja 2. Basia – czyli jak zapach benzyny może zmienić życie kobiety

Basia Badura – pilotka motoparalotni, wspólzałożycielka grupy Paramotor Girls Poland skupiającej damską reprezentację pilotek. Lata wyłącznie rekreacyjnie i uwielbia odkrywać z góry nowe miejsca. Za swój najlepszy lot uznaje oblot całego Półwyspu Helskiego. Na co dzień prowadzi Agencję Reklamową Komart. Odpowiada za budowanie strategii marek i ich działania w mediach, głównie społecznościowych. Ze sportem związana od dzieciństwa, uprawia wiele dyscyplin sportowych, uczestniczyła wielokrotnie w triathlonach i biegach OCR. Oprócz latania nieobce jest jej nurkowanie, wspinaczka, górskie wędrówki oraz dzikie biwakowanie na szczytach.

W tym odcinku zamieniamy się rolami i tym razem narratorem będzie Paweł Lojak Kozarzewski. Posłuchamy wspólnie opowieści o drodze do uzyskania przez Basię uprawnień motoparalotniowych. Dowiemy się, jak wiele może zmienić 1 litr paliwa. Poczujemy morską bryzę na twarzy, a na pięknym przelocie zobaczymy z góry bałtyckie wraki. Podamy Wam sporą dawkę motywacji i zrozumienia dla wielu obaw, które mogą towarzyszyć w tym sporcie. Zastosujemy metodę małych kroków, które potrafią prowadzić do wielkich rzeczy. A to wszystko z dozą dobrego humoru i dynamiką godną PPG!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>