Odcinek 1

Sesja 1. Lojak – czyli jak zmieścić najwięcej adrenaliny w słowie motoparalotnia.

Paweł Lojak Kozarzewski – Pilot motoparalotni, instruktor oraz trener motoparalotniowej reprezentacji Kataru. Utytułowany zawodnik, który na każdych zawodach daje z siebie wszystko. Pilot pokazowy, występował na imprezach takich jak Air Show Radom, Piknik Szybowcowy w Lesznie, Aerobaltic Gdynia. Bierze czynny udział w pokazach organizowanych przez motoparalotniową reprezentację kataru. Jedyny Polski pilot latający w grupie Parabatix Racers, skupiającej najlepszych na świecie pilotów wykonujących swoje show na eventach na całym świcie. Motywator dzieci i młodzieży. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt spotkań w szkołach, przedszkolach, gdzie pokazuje swój sport i wskazuje drogę rozwoju Uwielbia adrenalinę i szalone pomysły!

W tym odcinku, który ma formę opowieści, głównym bohaterem jest Lojak. Opowiadamy o jego drodze do mistrzostwa sportowego. Zdradzamy, czy w środowisku motoparalotniowym można się spotkać z oszukiwaniem. Spotkacie z nami Rosjan mrożących paliwo i sprawdzicie się w mini quizie. Dowiecie się, czy można latać motoparalotnią za kołem podbiegunowym, gdzie temperatura spada do -26 stopni Celsjusza. Porównujemy możliwości jakie daje Polska, z możliwościami Kataru. Nie unikamy trudnych tematów. Wnikamy w najdalsze zakątki motoparalotniarstwa.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>